IBX system ratunkiem dla paznokci

Choć wiadomo, że same w sobie lakiery hybrydowe UV  nie niszczą paznokci, zdarza się czasami, że nieumiejętnie nałożony i zdjęty manicure hybrydowy powoduje mikrouszkodzenia paznokci, a w konsekwencji ich osłabienie. Jeżeli zatem zauważysz, że Twoja płytka jest łamliwa, zmieniła kolor lub paznokcie się rozdwajają, jest to znak, że czas na regenerację. Istnieje wiele sposobów, które pozwalają doprowadzić paznokcie do stanu idealnego, jednak wydawać by się mogło, że istnieje jeden, pozwalający szybko i efektywnie naprawić paznokcie. Co więcej, wiele pań, również kosmetyczek, stosuje go jako swoistą bazę pod hybrydę, dzięki czemu mają pewność, że paznokcie nie będą się niszczyć. O czym mowa? O systemie IBX. Co to takiego i dlaczego warto skorzystać z tego rozwiązania?

Niezwykła odżywka

Przyglądając się systemowi IBX, nie sposób nie odnieść wrażenia, że choć nadal jest to odżywka, sposób jej aplikacji, a także ochrona, jaką funduje paznokciom jest o wiele lepsza, niż dają tradycyjne preparaty, Jak zatem działa system? Po zdjęciu hybrydy, na paznokcie nakłada się specjalną odżywkę, bogatą we wszystkie witaminy i składniki potrzebne do ich regeneracji. Jest to połączenie rozmaitych olejków z odpowiednimi witaminami. Następnie, kiedy ten się wchłonie, płytkę smaruje się kolejnym preparatem, który tym razem utwardza się w lampie UV lub LED. Jest to rodzaj pancerza ochronnego, którego zadaniem jest osłona paznokci przed uszkodzeniami, jakich mogą doznać podczas Twoich codziennych obowiązków. Co więcej, wspomniana warstwa pozwala płytce na pełną regenerację. 

Warto mieć na uwadze, że w związku z tym, iż drugi preparat systemu IBX jest utwardzany, można go stosować jako bazę pod lakier hybrydowy. W salonach kosmetycznych już stosuje się ten patent za niewielką opłatą. Może warto, abyś Ty również skorzystała z tego pomysłu? Dzięki takiemu rozwiązaniu osiągniesz 2w1 – nie tylko Twoja płytka będzie zawsze dobrze odżywiona, ale również, będziesz mogła cieszyć się manicure hybrydowym przez ługi czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *