Domowy manicure hybrydowy — jakie lakiery warto wybrać na początek?

Jeżeli należysz do tych kobiet, które chciałyby rozpocząć przygodę z samodzielnym wykonywaniem manicure hybrydowego, powinnaś wiedzieć, że chcąc skompletować wszystkie potrzebne rzeczy, dobrze jest wybrać zestaw startowy do manicure hybrydowego, w którym znajdziesz wszystkie potrzebne elementy. Należysz do kobiet, które lubią samodzielnie decydować o tym, co kupują? Chcesz wybrać poszczególne elementy tak, aby mieć pewność, że w 100% spełnią Twoje oczekiwania? Jeśli tak, dziś opowiemy o lakierach, które powinny znaleźć się w zasobach każdej, nawet początkującej stylistki. 

Manicure hybrydowy — jakie lakiery wybrać na początek?

Decydując się na samodzielne wykonanie manicure hybrydowego, pamiętaj, aby wybrać lakiery wysokiej jakości, które będą nie tylko doskonale kryły, ale również trzymały się długo na płytce. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z manicure hybrydowym, wybierz kolor, który będzie zbliżony do odcienia Twojej skóry. Dlaczego? Otóż paznokcie nie będą się tak rzucać w oczy i nawet jeśli gdzieś nie domalujesz płytki, będą wyglądać elegancko i naturalnie. Dzięki temu trikowi będziesz mogła ćwiczyć dokładność, nie frustrując się przy tym. 

Jeżeli jednak marzą Ci się krwisto czerwone paznokcie i to od ich zrobienia będziesz chciała rozpocząć przygodę z manicure hybrydowym, musisz pamiętać o kilku istotnych rzeczach. Przede wszystkim, jeśli wybierzesz rzadki lakier, nie wyrzucaj go. Taka konsystencja pozwoli na to, aby pomimo pojawienia się smug podczas nakładania, lakier w czasie utwardzania ładnie rozlał się po płytce, dając tym samym ładny, równomierny kolor. Pamiętaj jednak, aby zawsze nakładać cienkie warstwy, ponieważ zbyt grube mogą się marszczyć, co nie będzie wyglądać korzystnie. Jeżeli zauważysz taki efekt, niestety będziesz musiała paznokieć zrobić od początku. Co więcej, rzadkie lakiery podczas zdejmowania, jeśli użyjesz acetonu, będą idealnie odchodzić od paznokcia, dzięki czemu nie dojdzie do jego uszkodzenia. Zobacz więcej na https://www.twojehybrydy.pl/pl/c/ZESTAWY-STARTOWE/52

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *