Domowy manicure hybrydowy — na co zwrócić uwagę? Dlaczego warto go samodzielnie wykonać?

Wykonanie manicure hybrydowego, jeśli ma się dobre produkty i zna się podstawy, nie jest trudne. Jeżeli chcesz spróbować sił w tym temacie, dziś poruszymy kilka aspektów, na które koniecznie musisz zwrócić uwagę. Opowiemy nie tylko o tym, jak przygotować paznokcie, ale także jakie akcesoria Victoria Vynn powinnaś posiadać, aby nie stresować się podczas wykonywania zabiegu. Postaramy się także przekonać Cię, że naprawę warto nauczyć się samodzielnie wykonywać manicure hybrydowy. Mamy nadzieję, że nasz wskazówki pomogą Ci podjąć ostateczną decyzję. 

O czym pamiętać, robiąc samodzielnie manicure hybrydowy?

Aby wykonać perfekcyjny manicure hybrydowy, musisz zwrócić uwagę na kilka szczegółów, które pozwolą Ci mieć pewność, że będziesz zadowolona z efektu końcowego. Zapewniamy Cię, że jeśli będziesz przestrzegać naszych wskazówek, manicure nie tylko będzie estetyczny, ale także trwały. A o to w dużej mierze chodzi. 

Pierwszym z elementów, o którym nie można zapominać, jest z pewnością odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia. Usuń lub odsuń skórki, dzięki czemu unikniesz ich zalania (jeśli tak się stanie, możesz być pewna, że manicure nie będzie się dobrze trzymał, a co gorsza — nie będzie wyglądał estetycznie). Następnie delikatnie musisz zmatowić płytkę, odtłuścić ją i odczekać chwilę, aż cleaner wyschnie. Tylko wtedy manicure będzie trzymał się przez długi czas. Lakier przeciągnij zatem od samej nasady paznokcia, aż po jego koniec. Nie zapominaj również o pomalowaniu brzegu, dzięki czemu będziesz w stanie zapobiec dostaniu się powietrza pod paznokieć i tym samym odejścia lakieru. 

Podstawową cechą manicure hybrydowego, dla której wiele kobiet decyduje się na jej wykonanie, jest jego trwałość. Po nałożeniu lakieru masz spokój z malowaniem na co najmniej 2 – 3 tygodnie. Co więcej, po tych trzech tygodniach, Twoje paznokcie nadal wyglądają imponująco. Najczęściej lakier musisz zdjąć dlatego, że pojawia się odrost, który szpeci wygląda paznokci. Zestaw do manicure znajdziesz na https://www.twojehybrydy.pl/pl/c/ZESTAWY-STARTOWE/52

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *