Jak przygotować płytkę paznokcia i skórki do manicure hybrydowego

Aby manicure hybrydowy trzymał się długo, trzeba w pierwszej kolejności odpowiednio przygotować płytkę paznokcia. Choć mogłoby się wydawać, że jest to proste zadanie, w praktyce okazuje się, że wiele kobiet ten pierwszy i najważniejszy krok wykonuje nieprawidłowo. Mając to na uwadze, dziś opowiemy Ci, jak powinnaś prawidłowo odsunąć skórki i przygotować płytkę, aby manicure hybrydowy był nie tylko trwały, ale również efektowny. Możesz w tym celu użyć Victoria Vynn Pure UV. A co konkretnie powinnaś zrobić? Dowiesz się poniżej. Warto też zajrzeć na https://www.twojehybrydy.pl/

Jak prawidłowo odsunąć skórki?

Skórki przy paznokciu t ten newralgiczny punkt, który wiele kobiet przyprawia o zawrót głowy. Jeśli nie zadbasz o nie prawidłowo, będą się zadzierać, pękać, czym na pewno oszpecą Twoje dłonie. Może pojawić się także problem z prawidłowym ich odsunięciem, kiedy samodzielnie wykonujesz manicure hybrydowy. Zanim pięknie pomalujesz paznokcie, pamiętaj o tym, aby odsunąć skórki. Zanim jednak to zrobisz, aby ich nie uszkodzić, zmiękcz je odpowiednim preparatem przeznaczonym do tego celu. Pamiętaj, nigdy nie używaj olejków lub specyfików z silikonem. Skórki i część paznokcia będą tłuste, co sprawi, że lakier nie będzie się trzymał. Jeżeli nie masz odpowiedniego płynu, możesz także namoczyć swoje dłonie w ciepłej wodzie. Wystarczy dosłownie 30 sekund, a zobaczysz, że skórki stały się na tle elastyczne, że bez problemu można je usunąć. Nie mocz ich zbyt długo, ponieważ zrobią się prawie przezroczyste. Choć na początku wygląda to dobrze, już po chwili, kiedy wyschną stają się wysuszone, co nie wygląda dobrze. 

Kiedy już odpowiednio zmiękczysz skórki, odsuń je przy użyciu drewnianego patyczka. Jeżeli nie jesteś początkującą i na swoim koncie masz już sporo nałożonych hybryd, możesz w powodzeniem wykorzystać profesjonalne narzędzie, które nazywa się kopytkiem. Jest to dość ostre narzędzie, dlatego uważaj, aby podczas jego użytkowania nie zaciąć się. Co ciekawe, możesz je również wykorzystać podczas usuwania hybrydy. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *